Dlaczego w grach rozwija się…

Dlaczego w grach rozwija się…

Dlaczego w grach rozwija się tylko grafika? Co z gameplayem i złożonymi mechanikami? Co z poziomem interakcji ze światem?

Według mnie prawdziwym NEXT GEN byłoby jakieś AI np. wyobraźcie sobie że gracie w Wiedźmina 5 i zamiast opcji dialogowych to dosłownie mowimy do NPCów mikrofonem a oni nam odpowiadają (gadamy z nimi jak z ludźmi) i zamiast 1-5 opcji zakonczenia questa jest ich 1000+ wszystko to dzieki samo uczącemu się AI które z nami rozmawia i steruje światem gry na bierząco. To jest next gen a nie kurwa jakieś raytracing czy dyski SSD które kompy miały kilka lat przed konsolami xD.

Obecnie cała moc obliczeniowa która wzrasta jest przeznaczana na jakieś detale graficzne które i tak większość ma w dupie, świat powinien zostawić na chwilę grafikę i skupić się na prawdziwym postępie w tym jak gra działa, dodać coś nowego, zamiast spuszczaniem się nad O REJ TREJSING ALE ODBICIA + gameplay w 99% grach to jest to samo nudne gówno czyli średnio ciekawa fabuła i niezbyt głębokie mechaniki cyk 250zł skasowane (350zł na ps5 xD)

Co myślicie?
#pcmasterrace #komputery #technologia #ps5 #xbox #gry

Powered by WPeMatico

Comments are closed.